Cell Fusion C

Dermatologų mėgstamas, hipoalerginis ir ypač modernus odos priežiūros priemonių prekinis ženklas  „Cell Fusion C“ (Pietų Korėja) naudoja naujausias technologijas tam, kad atstatytų odos sveikatą ir apsaugotų ją nuo problemų (dehidratacija, sausumas, jautri, riebi spuoguota oda, foto ir chrono senėjimas, kuperozė ir t.t.) atsiradimo.

Medicininės kosmetikos gamintojo „CMS Lab“ laboratorijose kosmetikos ingredientai kuriami nuo 2001 m. Todėl jų sukurtų „Cell Fusion C“ ir „Cell Fusion C Expert“ procedūrų bei namų priežiūros produktų sudėtys užtikrina teigiamą ir saugų poveikį, paremtą moksliniais tyrimais. „CMS Lab“ išrado ir užpatentavo NEO-CMS™ kompleksą. NEO-CMS™ – tai technologija, savo sudėtimi (keramidas NP, lecitinas, cholesterolis ir t.t.) panaši į natūralius epidermio lipidus. 

Epidermyje esantys lipidai yra labai svarbūs visų tipų odai. Jie atlieka barjerinę funkciją ir saugo odą nuo vandens netekimo (dehidratacijos), įvairių išorinių dirgiklių, alergenų. Odoje, kurioje trūksta lipidų (pažeistas lipidinis barjeras), greičiau pasireiškia ir senėjimo požymiai: raukšlės, elastingumo stoka, odos sausumo pojūtis, kapiliarų tinklas, netolygi pigmentacija. „Cell Fusion C“ ir „Cell Fusion C Expert“ priemonėse naudojama NEO-CMS™ technologija atstato odai itin svarbų apsauginį barjerą, kurio tinkamas funkcionavimas yra sveikos odos pagrindas. Be šio ingrediento kosmetikoje taip pat gausu drėkinančių, maitinančių, raminančių, antioksidacinių medžiagų (vitaminai,  kofermentas Q10, peptidai, augimo faktoriai,  hialurono rūgštis, augalinės medžiagos ir t.t.).

Šios medicininės klasės kosmetikos priemonių sudėtyje nėra kenksmingų emulsiklių, mineralinio aliejaus, dirbtinių dažų ir kvapiklių, benzilo alkoholio ir kt. Produktai tinkami ir jautriai bei pažeistai odai.

Namų naudojimo produktai