Sesderma

1989 m. gydytojas Gabriel Serrano ir dermatologų  komanda pradėjo kompanijos „Sesderma“ (Ispanija) veiklą, kuri šiandien yra viena pirmaujančių gamintojų pasaulyje, sukūrusi profesionalias procedūras „Medi+derma“ ir namų naudojimo kosmetiką „Medi+derma by Sesderma“ bei „Sesderma“.

Odos priežiūros profesionalams skirtų produktų linija „Medi+derma“, kurią sudaro įvairūs cheminiai pilingai (šveitikliai) ir specialios pilingų sistemos, mezoterapinės medžiagos, injekciniai preparatai, aparatai, veido kaukės, serumai, fluidai, ampulės, fotodinaminės šviesos terapijos preparatai ir t.t., sukurta naudojant nanotechnologijas ir efektyvius ingredientus. „Medi+derma“ produktai kosmetologui leidžia sukurti individualius problemos sprendimo variantus, atitinkančius kiekvieno kliento poreikius. Indikacijos „Medi+derma“ procedūroms:

hiperpigmentacija, riebi, nešvari oda, acne, post acne randeliai, raukšlės, išsiplėtusios poros, sumažėjęs odos stangrumas, fotosenėjimas, dehidratacija, „papilkėjusi“, negyvybinga oda, silpni, slenkantys plaukai.

„Medi+derma“ procedūrų vizija yra pagerinti žmonių gyvenimo kokybę pasirūpinant, kad jų oda būtų graži ir sveika.

„Medi+derma by Sesderma“ odos priežiūros linija papildo kosmetologo kabinete atliekamų „Medi+derma“ procedūrų poveikį ir sustiprina rezultatus. Šios linijos filosofija – kiekvieno oda yra unikali ir turi būti „išklausyta“. Produktai parduodami išskirtinai tik odos priežiūros specialistų. Jų sudėtis pagrįsta veiksmingiausiomis ir novatoriškiausiomis veikliosiomis medžiagomis, nepamirštant švelniausio ir aplinkos labiausiai veikiamo organo – odos – svarbos.

„Sesderma“ namų naudojimo linija pasižymi plačiu asortimentu visiems klientų poreikiams. Tai saugios, gerai toleruojamos ir veiksmingai veido ir kūno odos, plaukų, intymios sveikatos problemas sprendžiančios kosmetikos priemonės, aparatai, maisto papildai ir kt. Produktai skirti įvairaus amžiaus klientams.


Namų naudojimo produktai

Procedūros