Arkana

Arkana – europietiškas ir modernus Lenkijos prekės ženklas, nuo 2011 m. stebinantis savo pažangiais sprendimais profesionalios kosmetologijos srityje. Gamintojas kuria neurokosmetikos produktus, kurių sudėtyje esantys neuromediatoriai turi tiesioginį poveikį nervų galūnėlėms odoje arba skatina pačių odos neuromediatorių gamybą. Taip stimuliuojami arba slopinami įvairūs procesai: gerinama nuotaika ir savijauta taip kompensuojant žalingą streso poveikį odai (pvz. lėtinių odos ligų paūmėjimą, dėl neigiamų emocijų gilėjančias „rūpesčio“ raukšles kaktoje ir „marionetės“ raukšles lūpų kampučiuose), atpalaiduojami veido raumenys ir mažinamos mimikos raukšlės, raminamas intensyvus jautrios odos atsakas (niežėjimo, deginimo pojūtis) į dirgiklius ir t.t.

Neurofilosofijos idėja paremtos profesionalios veido procedūros ir odos priežiūrai namuose skirtos kosmetinės priemonės (valikliai, serumai, kremai, kaukės ir t.t.) sudėtyje turi itin aukštas koncentracijas veiksmingų ingredientų ir nenaudojamos jokios odai nedraugiškos medžiagos, pavyzdžiui, gyvūninės kilmės žaliava, naftos dariniai, dirginantys plovikliai ir parabenai.

Arkana produktų pakuotės gaminamos panaudojant atsinaujinančius šaltinius ir yra pilnai perdirbamos.

Dermokosmetika Arkana skirta visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir odos tipo. Jos veiksmingumas pagrįstas moksliniais tyrimais ir praktiškai gali spręsti visas problemas. Neuromediatorių naudojimas kosmetikoje leidžia efektyviai atjauninti, sumažinti streso poveikį, lėtinių odos ligų (aknė, psoriazė, atopinis dermatitas ir kt.) pasekmes.


ARKANA produktų katalogas

Pasikonsultuoti ir įsigyti produktų bei užsiregistruoti procedūroms galite susisiekę su kosmetologe Karolina