Environ Skin Care

Nuo 1990 m. Environ Skin Care (PAR) kompanijos misija – pasitelkiant mokslą ir naujausias technologijas, kurti kosmetikos gaminius, padedančius išsaugoti odos sveikatą ir jaunystę. Produktai suteikia ne trumpalaikį poveikį, bet akivaizdžiai pagerina odos būklę visam gyvenimui. Žymaus plastikos chirurgo Des Fernandes įkurta Environ Skin Care kompanija šiandien atpažįstama kaip viena premium klasės kosmetikos lyderių, gaminanti produktus, kurie atkuria ir palaiko sveiką, stangrią bei jaunatviškai atrodančią odą.

Environ Skin Care gamykloje produktai kuriami vadovaujantis griežtais geros gamybos praktikos standartais, kurie užtikrina aukščiausią gaminių kokybę. Kompanijoje įdiegta kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001 standarto reikalavimus. Taip pat Environ odos priežiūros produktai yra patvirtinti ir nuolat tikrinami prestižinio „Swiss Vitamin Institute“ instituto, kuris garantuoja, kad kosmetikos gaminiuose naudojami vitaminai ir jų koncentracijos išties yra efektyvūs. Produktai visiškai atitinka Colipa (Europos kosmetikos, higienos reikmenų ir parfumerijos gaminių asociacija) reikalavimus.

Environ siūlo sprendimus visoms odos būklėms ir problemoms. Atliekant unikalias procedūras aparatu Ionzyme® DF II, naudojamos pulsinės jonoforezės ir žemo dažnio sonoforezės technologijos, padedančios vitaminams ir kitoms veikliosioms medžiagoms patekti į gilesnius odos sluoksnius. Cheminiai šveitimai Cool Peel® skatina natūralius odos atsinaujinimo procesus. Tai saugios, odos atsistatymo nereikalaujančios procedūros, atliekamos tik apmokytų Environ odos priežiūros specialistų.

Environ procedūros ir namų priežiūros produktai mažina raukšles ir pigmentines dėmes, skatina kolageno ir elastino gamybą, atkuria drėgmę, oda tampa švari ir gyvybinga. Priemonės gerina kuperozinės ir jautrios odos būklę, mažina fotosenėjimo požymius ir randelius, stiprina odos imunitetą.

Rūpintis savimi ir savo oda niekada nevėlu, tad pradėkite tai dabar su kosmeceutika Environ Skin Care.


ENVIRON SKIN CARE produktų katalogas

Environ procedūros: procedūros aparatu Ionzyme® DF II, cheminis šveitimas Cool Peel®

Pasikonsultuoti ir įsigyti produktų bei užsiregistruoti procedūroms galite susisiekę su kosmetologe Karolina