Kasdienio makiažo pamoka

Ar pastebite, kad Jūsų skysta pudra kemša poras, ją naudojant daugėja spuogų? Vakare nusivalius makiažą veidas atrodo pavargęs, jam trūksta skaistumo? Taip yra todėl, jog skiriame didelį dėmesį odos priežiūros produktams – skaitome sudėtis, ieškome naudingų veikliųjų medžiagų, vengiame odai nedraugiškų ingredientų. Tačiau į naudojamą dekoratyvinę kosmetiką, su kuria atliekame sau makiažą taip atidžiai nesigiliname. Juk tai priemonės, lygiai taip pat kaip serumai, kremai ant odos tepamos beveik kasdien ir veikiančios jos būklę. Todėl svarbu, kad makiažo produktai būtų kokybiški, nekomedogeniški, neskatintų uždegimo ir nespartintų senėjimo proceso.

Smagu, kad šių dienų gamintojai gali pasiūlyti sveikatą ir grožį apjungiančias dekoratyvinės kosmetikos priemones, kurios puikiai atlieka savo darbą, t.y., maskuoja, gerai išsilaiko, yra stipriai pigmentuotos ir dar gali pagerinti odos būklę. Tokiais produktais atliktas makiažas gali ne tik paslėpti odos netobulumus bei paryškinti bruožus, bet turi ir drėkinantį, skaistinantį, priešuždegiminį, antioksidacinį, nuo aplinkos taršos ir UV spindulių saugantį veikimą. Jeigu kosmetika dar ir sertifikuota organiška, galite būti tikri, kad ant savo odos tepate tik natūralų, aplinkai ir odai draugišką produktą.

Odą puoselėjančias makiažo priemones drąsiai gali rinktis ir turintys itin jautrią veido odą ir akis, esant odos ligoms, pavyzdžiui, spuogai, rožinė ar po plastinių veido operacijų, agresyvių procedūrų (pvz., cheminis šveitimas, lazeris, kolageno indukcijos terapija ir t.t.).

Kosmetologė Karolina Ruv įvertins Jūsų odą ir atsižvelgdama į jos bei Jūsų poreikius pasiūlys tinkamiausias makiažo priemones ir įrankius jam atlikti. Šios dekoratyvinės kosmetikos priemonės pratęsia odos priežiūrą, nes sudėtyje turi augalinių aliejų ir ekstraktų, vitaminų, mineralų, drėkiklių, antioksidantų ir kt. Toks makiažas nekenkia veido odai ir gerina jos būklę todėl tinkamas naudoti net ir jautriai odai, turint odos ligų.

Jeigu Jums nesenai buvo atlikta operacija ar intensyvi procedūra (pvz., cheminis šveitimas, lazeris) veido srityje ir ieškote produktų, kuriuos galima naudoti gyjančiai odai – kreipkitės ir kosmetologė Karolina Jums pagelbės. Prisiminkite, kad gerą odos priežiūros rutiną gali sugadinti prastos makiažo priemonės todėl skirkite joms ne mažiau dėmesio arba patikėkite šį darbą odos priežiūros specialistams.

Individualioje makiažo pamokoje sužinosite:

  • koks Jūsų odos tipas ir problemos;
  • kokia turėtų būti kasdienė veido priežiūros rutina;
  • kaip skaityti etiketes ir pasirinkti odai naudingus makiažo produktus;
  • kuo skiriasi natūralus, ekologiškas, organiškas;
  • kaip paruošti odą makiažui;
  • ir t.t.

Išmoksite:

  • atlikti sau kasdienį makiažą (veido padengimas, kontūravimas, antakių, akių, lūpų makiažas) su odai draugiškais produktais, kurie nekomedogeniški, neskatina uždegimo ir senėjimo, neblogina odos būklės, bet atvirkščiai – gerina ją;
  • teisingo produktų ir teptukų naudojimo.

Išsinešite:

  • makiažo priemonių krepšelį, sukomplektuotą būtent Jums;
  • pasitikėjimą savimi ir tvirtą žinojimą, kaip kasdien atlikti sau tinkantį ir odą puoselėjantį makiažą.

Kasdienio makiažo SAU pamokos trukmė ir kaina:

3 val., 60 Eur.