Odos testas

Noriu Jums padėti! Siūlau unikalų odos testą, kuris leidžia atlikti tokią pačią kokybišką odos ir Jūsų poreikių analizę kaip realiame apsilankyme kosmetologijos kabinete. Užpildykite jį ir tai bus pirmasis žingsnis gražios odos link.

Išanalizavusi testo rezultatus paruošiu Jums asmeninį odos priežiūros vadovą, kuriame aiškiai išdėstytos Jūsų odos ypatybės, kaip ją prižiūrėti, kokius produktus naudoti bei daug kitų naudingų odos priežiūros patarimų. Skiriu savo dėmesį tik Jums ir siekiu, kad gautumėte visiškai personalizuotą ir reikalingą informaciją. Tai – profesionalus odos įvertinimas ir labiausiai Jūsų odai tinkančių produktų rekomendacijos, kurias paruošiu per 3 dienas.

Visada mielai laukiu gyvai konsultacijai mano kabinete, tačiau jei neturite tokios galimybės – ši paslauga puiki išeitis. Atlikdami testą galite neskubėti, apgalvoti atsakymus ir pildyti bet kokiu Jums patogiu metu. Šis testas padės jei norite pradėti rūpintis savo oda, tačiau nežinote nuo ko pradėti. O galbūt nesate naujokas odos priežiūroje, tačiau norite daugiau informacijos ir papildyti savo kosmetikos krepšelį. Taip pat visada naudinga skirtingų specialistų nuomonė ir rekomendacijos.

Patirtis ne vienus metus dirbant su klientais, padeda suprasti, kokios odos problemos vargina šių laikų žmogų ir kokie jo lūkesčiai. Klausimų sukūrimui skyriau daug dėmesio, kad jie būtų lengvai suprantami, o testas neprailgtų, tačiau man suteiktų kuo tikslesnės informacijos apie Jus ir Jūsų odą. Testas ne paviršutiniškas, o atsakymas, kurį gausite – kruopščiai apgalvotas ir sukurtas tiktai Jums patyrusios odos priežiūros specialistės.

Atlikti dažną odos būklės įvertinimą nėra tikslinga, nes odos problemoms išspręsti reikia laiko. Kad nauji produktai duotų rezultatus, reikia juos naudoti kelis mėnesius ir po jų vėl galima vertinti jau pasikeitusią odos būklę. Tuomet odos poreikiai jau gali būti kiti, pavyzdžiui, atsistatė odos drėgmės lygis, tačiau po deginimosi saulėje išryškėjo pigmentinės dėmės. Tokiu atveju vėl galite atlikti testą (arba pasikonsultuoti kitais būdais), kad sužinotumėte kaip tvarkytis su šia nauja problema.

Rekomenduojami produktai skirti padėti odai. Jei yra problema – ji reikalauja ir specialaus sprendimo. Deja, vienas kosmetikos produktas nepadarys visko. Visų pirma, jei jo pagrindinė funkcija valyti odą, tai šitai ir atliks, tačiau niekada nesugebės taip gerai drėkinti kaip, pavyzdžiui, hialurono rūgšties serumas. Didėjant odos poreikiams, gausėja ir kosmetikos krepšelis, tačiau jei Jūsų oda neturi ypatingų problemų, dažniausiai jai užteks ir kokybiškos bazinės priežiūros gerai būklei išlaikyti.

Taip, žinoma, tokiai odai taip pat reikia atitinkamo valymo ir kitos priežiūros. Išanalizavus testo atsakymus pateikiamas odos kosmetologinis įvertinimas ir priežiūros namuose rekomendacijos „ramiai“ odos būklei, t. y., kai liga kontroliuojama. Tinkama kosmetinė odos priežiūra prisideda prie geros odos būklės palaikymo, tačiau jei naudojate ir vaistus, dėl jų derinimo su kosmetikos priemonėmis pasitarkite su gydytoju.

Kviečiu apsilankyti mano kabinete gyvam susitikimui (konsultacijoms ir procedūroms būtina registruotis iš anksto). Taip pat galite susisiekti su manimi šiais kontaktais: +370 617 44251, karolinaruv@gmail.com, Facebook, Instagram ir užduoti Jums rūpimus klausimus.

Environ Skin Care, Cell Fusion C, Cell Fusion C Expert, Sesderma, Medi+derma by Sesderma, Arkana, Thesera, Exquisite, Clinicare, Make Up For Ever, Coverderm. Rekomenduojami produktai yra išbandyti bei įvertinti mano ir klientų. Beje, galite rinktis ir iš organiškos kosmetikos gamintojų: Phyt’s, Inika Organic. Prekės ženklų sąrašas nuolat plečiasi, kad galėčiau pasiūlyti kiekvieno poreikius atitinkančią produkciją.