Veido masažas

Klasikinis masažas rekomenduojamas veido, kaklo ir dekolte senėjimo požymių šalinimui, profilaktiškai, kad oda ir raumenys nesuglebtų.  Masažo kursas 15 – 20 procedūrų. Galima kas antrą dieną. Klasikinis masažas sudarytas iš 4 pagrindinių masažinių judesių: glostymo, trynimo, maigymo ir vibracijos. Glostymo metu pagerėja odos kvėpavimas, maitinimas, apykaitinė funkcija, pagreitėja limfos tekėjimas ir sumažėja patinimai, šalinami toksinai. Trynimo judesiai audiniuose pakelia temperatūrą ir labiau suaktyvina medžiagų apykaitą. Maigymas veikia tarsi pasyvi gimnastika, nes paveikiami dar gilesni audiniai – stipresnis teigiamas poveikis raumenų tonusui ir jų susitraukimo funkcijai. Vibracija pagreitina regeneracinius procesus, sumažina nuovargį, sustiprina refleksus.

Atpalaiduojantis masažas tinka esant ne tik veido, kaklo, pečių juostos, bet ir viso kūno raumenų įtampai, psichologiniam nuovargiui. Ypatingai efektyviai atpalaiduoja veido ir kaklo raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą. Masažo metu slopinama centrinė nervų sistema – sukuriamas ryškus relaksinis efektas. Audiniuose pagerėja medžiagų apykaita, mažėja patinimai, pakyla temperatūra, atsipalaiduoja įtempti ir dėl to veido bruožus pakeičiantys raumenys. Masažo kursas 15 – 20 procedūrų.

Hemolimfodrenažinis masažas atliekamas skirtingomis kraujo ir limfos drenavimo technikomis. Šis masažas skatina susikaupusių skysčių nutekėjimą, mažina paakių ir bendrą veido patinimą, skatina detoksikaciją, mažina odos raudonį ir stiprina kapiliarų sieneles (antikuperozinis poveikis). Po masažo oda atrodo skaistesnė, gaivesnė ir gražesnė, nebelieka pabrinkimų ir sumažėja veido raudonis. Jis puikiai tinka rūkantiems – pagerinti odos spalvai ir mažinti išryškėjusių kapiliarų tinklą ant skruostų, nosies, paakių srityje. Taip pat metantiems svorį, o atliekant po giluminio veido valymo – nuramina ir detoksikuoja odą. Hemolimfodrenažinis masažas atpalaiduoja įsitempusius veido, kaklo ir pečių juostos raumenis ir grąžina juos į normalų fiziologinį tonusą. Taip atkuriami harmoningi veido bruožai bei  atstatomas kelias limfos – kraujo apytakai ir audinių mitybai. Rekomenduojamas masažo kursas 12 – 16 procedūrų.

Veido masažo trukmė ir kaina:

70 min., 30 Eur


Veido masažas – geriausia profilaktinė priemonė išlaikyti veido jaunystei!