Environ procedūros

Nuo 1990 m. Environ Skin Care (PAR) kompanijos misija – pasitelkiant mokslą ir naujausias technologijas, kurti kosmetikos gaminius, padedančius išsaugoti odos sveikatą ir jaunystę. Produktai suteikia ne trumpalaikį poveikį, bet akivaizdžiai pagerina odos būklę visam gyvenimui. Žymaus plastikos chirurgo Des Fernandes įkurta Environ Skin Care kompanija šiandien atpažįstama kaip viena anti-ageing kosmetikos lyderių, gaminanti produktus, kurie atkuria ir palaiko sveiką, stangrią bei jaunatviškai atrodančią odą.

Environ Skin Care gamykloje produktai kuriami vadovaujantis griežtais geros gamybos praktikos standartais, kurie užtikrina aukščiausią gaminių kokybę. Kompanijoje įdiegta kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001 standarto reikalavimus. Taip pat Environ odos priežiūros produktai yra patvirtinti ir nuolat tikrinami prestižinio „Swiss Vitamin Institute“ instituto, kuris garantuoja, kad kosmetikos gaminiuose naudojami vitaminai ir jų koncentracijos išties yra efektyvūs. Produktai visiškai atitinka Colipa (Europos kosmetikos, higienos reikmenų ir parfumerijos gaminių asociacija) reikalavimus.

Environ siūlo sprendimus visoms odos būklėms ir problemoms. Atliekant unikalias procedūras aparatu Ionzyme® DF II, naudojamos pulsinės jonoforezės ir žemo dažnio sonoforezės technologijos, padedančios vitaminams ir kitoms veikliosioms medžiagoms patekti į gilesnius odos sluoksnius. Cheminiai šveitimai Cool Peel® skatina natūralius odos atsinaujinimo procesus.

Atliekant Environ procedūras mažinamos mimikos raukšlės ir pigmentinės dėmės, skatinama kolageno ir elastino gamyba, atkuriama drėgmė, oda tampa švari ir gyvybinga. Procedūros gerina kuperozinės ir jautrios odos būklę, mažina fotosenėjimo požymius ir randelius, stiprina odos imunitetą. Tai saugios, odos atsistatymo nereikalaujančios procedūros, atliekamos tik apmokytų Environ odos priežiūros specialistų.

Rūpintis savimi ir savo oda niekada nevėlu, tad pradėkite tai dabar su Environ.


Environ® procedūros:

Procedūros aparatu Ionzyme® DF II

Cheminis šveitimas Cool Peel®