Apie

„Apsilankymas kosmetologijos kabinete – tai ypatingas potyris Jūsų kūnui ir sielai. Čia, pamiršę kasdienius rūpesčius, skiriate laiko svarbiausiam žmogui – sau. O aš esu labai dėkinga kai patikite savo grožį man“.

Karolina

Šiuolaikinė kosmetika nieko nebestebina savo galimybėmis spręsti odos problemas. Tačiau kartais vartotojams sunku spėti su grožio industrijos naujienomis taip pat tiksliai pasirinkti efektyviausius produktus savo išvaizdos ir geros savijautos puoselėjimui. 10+ metų patirtis konsultuojant klientus leidžia man išgirsti ir teisingai įvertinti kiekvieno poreikius bei išpildyti juos sudarant individualius odos priežiūros krepšelius problemų korekcijai ir/ar prevencijai.

Renkuosi patikimų gamintojų kosmeceutinius produktus, kurie įvairūs savo požiūriu, ingredientais, formulėmis, kvapais, tekstūromis, pakuotėmis ir t.t. Tačiau jų visų tikslas – sveika subalansuota odos būklė.

Apsilankykite mano kabinete gyvam pokalbiui ir profesionaliai kosmetologės konsultacijai arba pasinaudokite patogia galimybe gauti išsamų Jūsų odos ir poreikių įvertinimą bei tinkamiausių produktų rekomendacijas neišeinant iš namų. Jums tereikia užpildyti šią formą.

Atidžiai vertinu procedūras, priemones, sudėtis, technikas, aparatus prieš papildydama jais savo paslaugų asortimentą. Stengiuosi pasiūlyti modernaus žmogaus vertybes atitinkančius ir laiko patikrintus sprendimus veiksmingai veido priežiūrai kosmetologo kabinete. Daugiau apie paslaugas skaitykite čia.

Įdomia informacija ir naudingais patarimais dalijuosi rašydama straipsnius aktualiomis kosmetologijos temomis.