Procedūros aparatu Ionzyme® DF II

Gamintojas: Environ Skin Care

Natūralūs odos apsauginiai barjerai stabdo kosmetikos priemonių absorbciją ir poveikį. Ieškant efektyvių odos pralaidumą didinančių metodų, Environ Skin Care sukūrė Ionzyme® DF II aparatą, kuris sukelia transderminį praeinamumą taip pagerinant kosmetikos priemonių skvarbą į gilesnius odos sluoksnius. Darbui su aparatu sukurti Environ produktai (serumai, geliai ir t.t.), kuriuose itin odai naudingi ingredientai, akivaizdžiai sprendžiantys įvairias problemas.

Ionzyme DF II patentuota technologija apjungia dvi funkcijas viename aparate – pulsinę jonoforezę ir sonoforezę:

Pulsinė jonoforezė – tai procesas, kurio metu galvaninei elektros srovei veikiant specialias kosmetines priemones, šios disocijuoja į jonus. Jonai skverbiasi gilyn į odą ir sudaro „depo“, iš kurio veikliosios medžiagos  patenka į odos ląsteles. Ionzyme DF II naudojama nutrūkstanti (pulsinė) elektros srovė, kad aktyvūs jonai absorbuotųsi kuo giliau.

Sonoforezė – veikliųjų medžiagų transportavimas į ląsteles naudojant ultragarso bangas. Įprastai terapiniams ir estetiniams tikslams sonoforezei atlikti naudojamas aukšto dažnio ultragarsas (1 – 3 MHz). Environ Skin Care buvo pirmoji kompanija panaudojusi žemo dažnio ultragarsą (22 kHz). Įrodyta, kad šio dažnio ultragarsu transderminis veikliųjų medžiagų transportavimas 1000 kartų didesnis nei terapiniu ultragarsu. Ultragarso sukeliama kavitacija ir kiti procesai padidina hidrofilinių ir makromolekulių intraląstelinį patekimą.

Žemo dažnio sonoforezės ir pulsinės jonoforezės kombinacija yra geriausias neinvazinis metodas pernešti medžiagas į gilesnius odos sluoksnius ir padidinti jų patekimą į ląsteles. Atliekant procedūras Ionzyme DF II aparatu ir naudojant Environ Professional linijos priemones oda prisotinama A, E ir C vitaminų, peptidų, antioksidantų, kolostrumo ir kitų aktyvių ingredientų. Todėl storėja epidermio sluoksnis, aktyvinama dermos komponentų veikla, atkuriama drėgmė, slopinamas laisvųjų radikalų aktyvumas ir stiprinamas odos imunitetas. Procedūros atliekamos veido, kaklo ir dekolte zonose.

Procedūros rezultatai:

  • Pagerėja odos stangrumas ir sumažėja raukšlių gylis, ilgis ir plotis. Veikiamos kaktos raukšlės, „žąsų kojelės“ paakių zonoje, raukšlės virš lūpos („barkodas“) ir kt.
  • Odos reljefas tampa lygesnis ir švelnesnis, sumažinamas porų išsiplėtimas ir randeliai.
  • Atkuriama drėgmė ir odos „putlumas“.
  • Išvalomos poros, neleidžiama atsirasti naujiems bėrimams.
  • Procedūros mažina odos jautrumą ir raudonį, stiprina kapiliarų sieneles.
  • Naikinama hiperpigmentacija, odos atspalvis tampa tolygesnis, o išvaizda – jaunesnė.

Kontraindikacijos Ionzyme® DF II procedūroms:

nėštumas, kardiostimuliatorius, odos vientisumo pažeidimai, hiperjautri oda, alergija veikliosioms medžiagoms, epilepsija, sinusitas, cukrinis diabetas, širdies ir kraujotakos sutrikimai, dermos užpildai, odos ligos ir infekcijos (pvz. pūslelinė), ausų sutrikimai ir ligos, nervų sistemos sutrikimai, onkologinės ligos, padidėjęs jautrumas elektros srovei, kitos organizmo ligos ir infekcijos.

Procedūrų Ionzyme® DF II aparatu trukmė ir kaina:

120 min., 80 – 120 Eur.