Procedūros aparatu Ionzyme® DF II

Natūralūs odos apsauginiai barjerai stabdo kosmetikos priemonių absorbciją ir poveikį. Ieškant efektyvių odos pralaidumą didinančių metodų, kompanija „Environ Skin Care“ sukūrė aparatą „Ionzyme® DF II“, kuris stimuliuoja odą ir sukelia transderminį praeinamumą taip pagerinant veikliųjų medžiagų skvarbą į gilesnius odos sluoksnius. Procedūrų metu naudojama produktų linija „Environ Professional“, kurioje įvairūs koncentruoti serumai, kaukės, cheminiai šveitikliai ir kt., skirti darbui su prietaisu. Po šios „Environ“ procedūros akivaizdžiai pagerėja odos kokybė.

„Ionzyme DF II“ patentuota technologija apjungia dvi funkcijas viename aparate – pulsinę jonoforezę ir sonoforezę:

pulsinė jonoforezė – tai procesas, kurio metu galvaninei elektros srovei veikiant specialias kosmetines priemones, šios disocijuoja į jonus. Jonai skverbiasi gilyn į odą ir sudaro „depo“, iš kurio veikliosios medžiagos  patenka į odos ląsteles. „Ionzyme DF II“ naudojama nutrūkstanti (pulsinė) elektros srovė, kad aktyvūs jonai absorbuotųsi kuo giliau;

sonoforezė – veikliųjų medžiagų transportavimas į ląsteles naudojant ultragarso bangas. Įprastai terapiniams ir estetiniams tikslams sonoforezei atlikti naudojamas aukšto dažnio ultragarsas (1 – 3 MHz). „Environ Skin Care“ buvo pirmoji kompanija panaudojusi žemo dažnio ultragarsą (22 kHz). Įrodyta, kad šio dažnio ultragarsu transderminis veikliųjų medžiagų transportavimas 1000 kartų didesnis nei terapiniu ultragarsu. Ultragarso sukeliama kavitacija ir kiti procesai padidina hidrofilinių ir makromolekulių intraląstelinį patekimą.

Žemo dažnio sonoforezės ir pulsinės jonoforezės kombinacija (electro-sonic) yra geriausias neinvazinis metodas pernešti medžiagas į gilesnius odos sluoksnius ir padidinti jų patekimą į ląsteles. Atliekant procedūras „Ionzyme DF II“ aparatu oda prisotinama vitaminų, peptidų, antioksidantų, priešuždegiminių, raminančių, drėkinančių, jauninančių ir kitų inovatyvių, teigiamą poveikį įrodančiais tyrimais pagrįstų ingredientų. Todėl storėja epidermio sluoksnis, aktyvinama dermos komponentų veikla, mažinamas raudonis ir uždegimas, atkuriama drėgmė, slopinamas laisvųjų radikalų aktyvumas, stiprinamas odos imunitetas, mažinami fotosenėjimo požymiai. Procedūros atliekamos veido, kaklo ir dekolte zonose.

Procedūros rezultatai:

  • Pagerėja odos stangrumas.
  • Sumažėja raukšlių gylis, ilgis ir plotis. Veikiamos kaktos raukšlės, „žąsų kojelės“ paakių zonoje, raukšlės virš lūpos („barkodas“) ir kt.
  • Odos reljefas tampa lygesnis ir švelnesnis, sumažinamas porų išsiplėtimas ir randai.
  • Atkuriama drėgmė ir odos „putlumas“.
  • Išvalomos poros, mažinami aknės ir rožinės požymiai.
  • Procedūros mažina odos jautrumą ir raudonį, stiprina kapiliarų sieneles.
  • Naikinama hiperpigmentacija, odos atspalvis tampa tolygus.

Kontraindikacijos „Ionzyme® DF II“ procedūroms:

nėštumas, kardiostimuliatorius, odos vientisumo pažeidimai, alergija veikliosioms medžiagoms, epilepsija, sinusitas, cukrinis diabetas, širdies ir kraujotakos sutrikimai, dermos užpildai, odos ligos ir infekcijos (pvz. pūslelinė), ausų sutrikimai ir ligos, nervų sistemos sutrikimai, onkologinės ligos, padidėjęs jautrumas elektros srovei, kitos organizmo ligos ir infekcijos.

„Environ“ procedūrų aparatu „Ionzyme® DF II“ trukmė ir kaina:

120 min., 70 – 110 Eur.

Rekomenduojamas kursas:

6 – 12 procedūrų kas 2 – 4 savaites.