Konsultacija ir kosmetikos krepšelio sudarymas

Konsultacijos metu kosmetologė Karolina atsako į įvairius klausimus:

Kokia mano oda? Jos tipas, būklė?

Kodėl atsirado viena ar kita problema?

Kokios procedūros man rekomenduojamos?

Kaip prižiūrėti savo odą?

Ką jai naudoti ir ko vengti?

Kokie gyvenimo būdo pokyčiai padėtų pagerinti ir odos būklę?

Kokių ingredientų ieškoti renkantis sau kosmetiką?

Ir kt.

Konsultacija susideda iš odos analizės, tinkamų procedūrų parinkimo bei pateikiamas konkrečių odos priežiūros produktų krepšelis, sudarytas asmeniškai Jums. Paaiškinama, kodėl šios priemonės padės ir kaip jas teisingai naudoti. Taip pat atsižvelgiant į odos ir Jūsų poreikius gali būti sudaromas odai draugiško makiažo priemonių krepšelis.

Kosmetikos produktai veidui, kūnui, plaukams, makiažo priemonės, grožio įrankiai ir maisto papildai yra kruopščiai atrenkami ir pratestuojami prieš siūlant juos klientams. Veiksminga priežiūra namuose sudaroma iš įvairių prekės ženklų produkcijos: ArkanaCell Fusion CCell Fusion C Expert, Coverderm, Environ Skin CareInika OrganicLSI, Make Up For Ever, Medi+derma by SesdermaPhyt’sSesdermaThesera. Su kai kuriomis TOP priemonėmis galite susipažinti čia. Tai kosmetologės Karolinos ir jos klientų puikiai įvertinti produktai, kuriuos rekomenduojama kiekvienam įtraukti į kasdienę odos priežiūros rutiną.

Konsultacija ir kosmetikos krepšelio sudarymas GYVAI – atvykus į Karolinos kabinetą (30 min. 20 Eur). Atliekant kartu su veido procedūra, masažu ar kasdienio makiažo pamoka – nemokamai.

Konsultacija ir kosmetikos krepšelio sudarymas ONLINE:

  1. Bazinė konsultacija, kurios metu išanalizuojama Jūsų oda ir poreikiai, pasiūlomas tinkamas odos priežiūros krepšelis. Nemokamai susisiekus per FB, IG, el.paštu karolinaruv@gmail.com.
  2. Išplėstinė konsultacija „Odos testas“, kuri suteikia daug daugiau informacijos apie Jūsų odą, kaip ją prižiūrėti, kokių ingredientų ieškoti ir t.t. Taip pat pridedama rekomenduojama odos priežiūros rutina. 30 Eur.