Konsultacija ir kosmetikos krepšelio sudarymas

Konsultacijos metu kosmetologė Karolina atsako į įvairius klausimus:

Kokia mano oda? Jos tipas, būklė?

Kodėl atsirado viena ar kita problema?

Kokios procedūros man rekomenduojamos?

Kaip prižiūrėti savo odą?

Ką jai naudoti ir ko vengti?

Kokie gyvenimo būdo pokyčiai padėtų pagerinti ir odos būklę?

Kokių ingredientų ieškoti renkantis sau kosmetiką?

Ir kt.

Konsultacija susideda iš odos analizės, tinkamų procedūrų parinkimo bei pateikiamas konkrečių odos priežiūros produktų krepšelis, sudarytas asmeniškai Jums. Paaiškinama, kodėl šios priemonės padės ir kaip jas teisingai naudoti. Taip pat atsižvelgiant į odos ir Jūsų poreikius gali būti sudaromas odai draugiško makiažo priemonių krepšelis.

Kosmetikos produktai veidui, kūnui, plaukams, makiažo priemonės, grožio įrankiai ir maisto papildai yra kruopščiai atrenkami ir pratestuojami prieš siūlant juos klientams. Veiksminga priežiūra namuose sudaroma iš įvairių prekės ženklų produkcijos: Environ Skin Care, Cell Fusion C, Cell Fusion C Expert, Sesderma, Medi+derma by Sesderma, Arkana, Thesera, Phyt’s, Exquisite, Inika Organic, Clinicare, Make Up For Ever, Coverderm. Su kai kuriomis TOP priemonėmis galite susipažinti čia. Tai kosmetologės Karolinos ir jos klientų puikiai įvertinti produktai, kuriuos rekomenduojama kiekvienam įtraukti į kasdienę odos priežiūros rutiną.

Pasikonsultuoti ir įsigyti produktų galite atvykę į Karolinos kabinetą, susisiekę per FB, IG, telefonu 861744251, el.paštu karolinaruv@gmail.com arba pasinaudoję paslauga „Odos testas“. Konsultacija ir priemonių krepšelio sudarymas – 30 min., 20 Eur. Atliekant kartu su veido procedūra, masažu ar kasdienio makiažo pamoka – nemokamai.