Konsultacija ir kosmetikos krepšelio sudarymas

Konsultacija susideda iš odos analizės, tinkamų procedūrų parinkimo bei pateikiamas konkrečių odos priežiūros produktų krepšelis, sudarytas asmeniškai Jums. Paaiškinama, kodėl šios priemonės padės ir kaip jas teisingai naudoti. Taip pat atsižvelgiant į odos ir Jūsų poreikius gali būti sudaromas odai draugiško makiažo priemonių krepšelis.

Kosmetikos produktai veidui, kūnui, plaukams, makiažo priemonės, grožio įrankiai ir maisto papildai yra kruopščiai atrenkami ir pratestuojami prieš siūlant juos klientams. Veiksminga priežiūra namuose sudaroma iš įvairių prekės ženklų produkcijos: ArkanaCell Fusion CCell Fusion C Expert, Coverderm, Environ Skin CareInika OrganicLSI, Make Up For Ever, Medi+derma by SesdermaPhyt’sSesdermaThesera. Su kai kuriomis TOP priemonėmis galite susipažinti čia. Tai kosmetologės Karolinos ir jos klientų puikiai įvertinti produktai, kuriuos rekomenduojama kiekvienam įtraukti į kasdienę odos priežiūros rutiną.

Konsultacija ir kosmetikos krepšelio sudarymas GYVAI – atvykus į Karolinos kabinetą (30 min. 20 Eur). Atliekant kartu su veido procedūra – nemokamai. Užsiregistruokite šiai konsultacijai susisiekę kontaktais.

Konsultacija ir kosmetikos krepšelio sudarymas ONLINE:

  1. Konsultacija „Tik kosmetika“ – skirta jei domina tik sudarytas individualus kosmetikos krepšelis. Nemokamai.
  2. Išplėstinė konsultacija „Odos testas“, kuri suteikia daug daugiau informacijos ir apie Jūsų odą, kaip ją prižiūrėti, kokių ingredientų ieškoti ir t.t. Taip pat pridedama rekomenduojama odos priežiūros rutina. 30 Eur.

Dėl konsultacijos internetu užpildykite šią formą.