Autorinis odos valymas

Kruopšti odos higiena ir reguliarus giluminis valymas yra skaisčios, švarios, lygios veido odos pagrindas. Laikui bėgant odoje esančiuose folikuluose prisikaupia nešvarumų, suragėjusių odos ląstelių, riebalų ir makiažo likučių („užsikemša poros“), o įprastos kosmetinės priemonės (šveitikliai, kaukės, veido valymo aparatai ir kt.) nepajėgia kokybiškai išvalyti odos. Tokia nešvari oda praranda gyvybingumą, atrodo neestetiškai, gali atsirasti uždegiminių bėrimų (spuogų), sumažėja naudojamos kosmetikos efektyvumas. Atkurti gražią ir švarią odą padeda profesionalus valymas, kurio metu ne tik pašalinamos negyvos odos ląstelės, bet ir giliai išvalomos odos poros ir neuždegiminiai elementai (komedonai, miliumai). Procedūros metu veiksmingos priemonės pripildo odą vitaminais, peptidais, drėkinančiomis, raminančiomis ir valančiomis medžiagomis. Todėl rezultatas matomas iškart – švarios poros, skaistumas, komforto jausmas.

Kuriant šią autorinę odos valymo procedūrą kosmetologė Karolina Ruv sudėjo savo ilgametę patirtį ir žinias, kad klientams pasiūlytų efektyvų ir atpalaiduojantį apsilankymą. Ši procedūra turi atitikti kiekvieno individualius poreikius todėl specialistės išmanymas leidžia pritaikyti ją tiek apsilankiusiam kosmetologo kabinete pirmąkart, tiek paaugliui, tiek nėščiajai, tiek turint riebią probleminę ar delikačią sausą odą. Veiksmingam ir saugiam odos valymui pasirenkamos ir gali būti kombinuojamos įvairios technikos ir kosmetologiniai aparatai, kad būtų pasiektas pagrindinis tikslas – švari ir švytinti oda.

Kosmetologės Karolinos Ruv sukurta giluminio odos valymo procedūra tinka bet kurio odos tipo ir amžiaus klientams. Siekiant geriausių rezultatų, odos valymą rekomenduojama derinti su kitomis veido procedūromis.

Procedūros „Autorinis odos valymas“ trukmė ir kaina:

120 min., 80 – 95 Eur.

Rekomenduojamas kursas:

1 procedūra kas 3 – 6 mėnesius.