Fotodinaminė šviesos terapija PAN

Gamintojas: Sesderma

Procedūros metu „Medi+derma“ kompanijos preparatai derinami su LED šviesos terapijos kauke „Spectrum Mask“. Specialių produktų sudėtyje yra šviesai jautrių liposomose patalpintų medžiagų, kurios greitai prasiskverbia į odą ir pasiekia tikslinę problemą. Šios medžiagos suaktyvinamos apšvietus jas tam tikro bangos ilgio LED šviesa (raudona, mėlyna) ir veiksmingai sprendžia senėjimo, acne, fotosenėjimo, kuperozės, pigmentacijos sutrikimus. Nanotechnologijos ir novatoriška produktų sudėtis garantuoja efektyvų prasiskverbimą į odą ir stipresnius bei greitesnius rezultatus.

Procedūra neatliekama:

nėštumo metu, vartojant fotosensibilizuojančius vaistus (pvz. tetraciklinai, izotretinoinas ir t.t.), sergant sistemine raudonąja vilklige, akių ligomis, migrena, epilepsija, onkologinėmis ligomis, esant odos infekcijoms.

Fotodinaminės šviesos terapijos PAN trukmė ir kaina:

80 min. 50 – 75 Eur.


Fotodinaminei šviesos terapijai PAN naudojami šie produktai:

SES-CHLOROPHYLL PDT

Tai trijų pakopų sistema, sukurta su chlorofilino, triptofano ir riboflavino liposomomis, kurios aktyvuojamos su  atitinkamu šviesos šaltiniu. Procedūra skirta odos fotosenėjimo prevencijai ir į aknę bei kapiliarų išsiplėtimą linkusiai odai. Balansuoja sebumo gamybą, naikina spuogus sukeliančią P.acnes bakteriją, pagerina raustančios kuperozinės odos būklę, mažina saulės sukeltas pažaidas.

Indikacijos: acne (spuogai), riebi oda, kuperozė, fotosenėjimas, po spuogų likusios dėmės ir randeliai.

Veikliosios medžiagos: retinolis, triptofanas, chlorofilinas, riboflavinas, cinkas, azelaino rūgštis, nikotininė rūgštis, vitaminas C, deguonis, hialurono rūgštis.


Fotodinaminė šviesos terapija PAN yra neinvazinė, saugi ir efektyvi procedūra visais metų laikais ir bet kokiam odos tipui bei amžiui.