THESERA L veido ir kaklo stangrinimas

Dauguma žmonių nori „senti gražiai“. Tokį neinvazinį ir neskausmingą sprendimą siūlo kompanijos THESERA procedūra „THESERA L“ – tai veido ir kaklo srities patempimas neinjekciniais tirpstančiais siūlais. Ši prabangi procedūra suteikia iškart matomą efektą ir ilgalaikį poveikį:

stangrumo didinimas 

porų mažinimas 

elastingumo didinimas 

raukšlių mažinimas

odos tankio gerinimas 

apimties ir tūrio didinimas

Procedūros etapai:

1. Cheminis odos šveitimas su TDN technologija. Inkapsuliuotos AHA ir BHA rūgštys pašalina negyvas odos ląsteles, sebumą ir nešvarumus bei sukuria „tunelius“ (TDN tunneling), per kuriuos toliau naudojamos aktyvios medžiagos daug geriau absorbuojamos ir giliau patenka į odą. 

2. Odą stangrinančių ir regeneruojančių neinjekcinių siūlų aplikacija. Tirpstantys nano siūlai pagaminti iš chitozano, kurį oda puikiai toleruoja ir priima. Siūlai sumaišyti su specialiu serumu (sudėtyje niacinamidas, adenozinas, fibroinas, fulerenas) ištirpsta ir virsta geliu, kuris aplikuojamas ant veido ir kaklo ir giliai skverbiasi į odą. Šis etapas stipriai liftinguoja, skatina odos atsistatymą, mažina raukšles, stiprina odos imunitetą, skaistina. 

3. Drėkinantis, raminantis ir siūlų absorbciją gerinantis gelis. Odą vėsinantys esktraktai stimuliuoja kraujotaką, o hialurono rūgštis intensyviai drėkina. Tai padeda odai įsisavinti ir sulaikyti tirpstančius siūlus. Gelio poveikis pagerinamas atliekant liftinguojantį masažą.

4. Fiksuojantis gelis. „Patempia“ veido ovalą, skatina kolageno sintezę, užfiksuoja įsigėrusius siūlus. Pagrindinės veikliosios medžiagos: vario tripeptidas – 1, alantoinas, saldymedžio, azijinės centelės ir žaliosios arbatos ekstraktai. Šiame etape atliekamas ir rankų masažas.

5. Odos maitinimas. Procedūra užbaigiama koncentruotu serumu ir kremu, kurių sudėtyje esantys peptidai mažina raukšles, natūralūs augaliniai ekstraktai ir aliejai maitina odą ir pagerina jos tekstūrą.

THESERA L veido ir kaklo stangrinimo procedūrų trukmė ir kaina:

90 min., 112 Eur.

Rekomenduojamas kursas:

4 procedūros kas 2 – 4 savaites.