Odą puoselėjantis makiažas

Ar pastebite, kad Jūsų skysta pudra kemša poras, ją naudojant daugėja spuogų? Vakare nusivalius makiažą veidas atrodo pavargęs, jam trūksta skaistumo? Taip yra todėl, jog skiriame didelį dėmesį odos priežiūros produktams – skaitome sudėtis, ieškome naudingų veikliųjų medžiagų, vengiame odai nedraugiškų ingredientų. Tačiau į naudojamą dekoratyvinę kosmetiką, su kuria atliekame sau makiažą taip atidžiai nesigiliname. Juk tai priemonės, lygiai taip pat kaip serumai, kremai ant odos tepamos beveik kasdien ir veikiančios jos būklę. Todėl svarbu, kad makiažo produktai būtų kokybiški, nekomedogeniški, neskatintų uždegimo ir nespartintų senėjimo proceso.

Smagu, kad šių dienų gamintojai gali pasiūlyti sveikatą ir grožį apjungiančias dekoratyvinės kosmetikos priemones, kurios puikiai atlieka savo darbą, t.y., maskuoja, gerai išsilaiko, yra stipriai pigmentuotos ir dar gali pagerinti odos būklę. Tokiais produktais atliktas makiažas gali ne tik paslėpti odos netobulumus bei paryškinti bruožus, bet turi ir drėkinantį, skaistinantį, priešuždegiminį, antioksidacinį, nuo aplinkos taršos ir UV spindulių saugantį veikimą. Jeigu kosmetika dar ir sertifikuota organiška, galite būti tikri, kad ant savo odos tepate tik natūralų, aplinkai ir odai draugišką produktą.

Odą puoselėjančias makiažo priemones drąsiai gali rinktis ir turintys itin jautrią veido odą ir akis, esant odos ligoms, pavyzdžiui, spuogai, rožinė ar po plastinių veido operacijų, agresyvių procedūrų (pvz., cheminis šveitimas, lazeris, kolageno indukcijos terapija ir t.t.).


Makiažo SAU pamoka

Makiažo krepšelio sudarymas