Kosmetika

Mano ENVIRON veido odos priežiūra

2020-02-21

Environ Skin Care kosmetikos produktai (ir procedūros) labiausiai pakerėjo, nes… veikia! Tai mano kasdieniai baziniai produktai namuose, kuriuos sudaro valymo ir akių bei veido odos priemonės:

  1. Akių makiažo valiklis „Oil Free Eye Make-Up Remover“ – neriebus, labai gerai ištirpdo akių makiažą ir tikrai nedirgina odos bei akių.
  2. Augaliniais ekstraktais praturtintas valomasis aliejus „Dual Action Pre-Cleansing Oil“ nuvalo ant odos susikaupusius nešvarumus, išsiskyrusį sebumą bei makiažo ir apsaugos nuo saulės priemones. Tai pirminiam valymui skirtas produktas, po kurio naudojam prausiklį. Kodėl reikalingas dvigubas odos valymas (ypatingai vakare!) skaitykite čia: Dvigubas odos valymas.
  3. Kartais kai noriu gilesnio odos valymo kartu su valomuoju aliejumi naudoju drėkinančią kaolino kaukę „Hydrating Clay Masque“, kuri atlieka  mikroeksfoliaciją. Ant „Dual Action Pre-Cleansing Oil“ uždedame šiek tiek kaukės ir kelias minutes pamasažuojame (pašveičiame). Kaukėje esantis baltasis molis (kaolinas) sugeria nešvarumus ir valo poras. Tuomet nuplauname vandeniu ir naudojame prausiklį. Taip taip „Hydrating Clay Masque“ galima naudoti kaip drėkinančią kaukę (laikome 10-20 min.) arba naktinę kaukę.
  4. Prausiklis „Sebu-Wash Gel Cleanser“ – kadangi mano oda riebi, linkusi į bėrimus, renkuosi šį prausiklį iš „Focus Care Clarity+“ linijos, kuris valo poras, veikia antibakteriškai, mažina spuogų ir komedonų atsiradimą.
  5. Tonikas „Botanical Infused Moisturising Toner“ – drėkina, atgaivina ir paruošia odą sekantiems kosmetikos produktams. Visada naudojame po prausimosi vandeniu.
  6. Na šitas peptidų serumas parkeliavo iš darbo (naudoju jį atliekant Environ procedūras). 😀 Tačiau toks pat stiprus serumas su peptidais MATRIXYL® SYNTHÉ 6®, TRYLAGEN® ir MATRIXYL® 3000 yra sukurtas ir naudojimui namuose. Serumą naudojame ryte ir vakare prieš kremą/gelį. Galima naudoti su namų mikroadatine terapija.

    Serumas „Tri-Peptide Complex+ Avance Elixir“ su peptidais MATRIXYL® SYNTHÉ 6®, TRYLAGEN® ir MATRIXYL®

  7. Akių kontūro gelis „Vita – Peptide Eye Gel“ – jame yra visko, ko reikia šios srities odai:  vitaminai, antioksidantai, drėkikliai ir specialiai parinkti peptidai. Neriebus, puikiai susigeria, tačiau ir sausai paakių odai pakankamai drėkinantis ir maitinantis.
  8. Ir galiausiai gelis „Vita-Antioxidant AVST Gel“ – tai pirmasis Environ sukurtos „Vitamin Step-Up System“ sistemos žingsnis. Daug neišsiplečiant, šią sistemą sudaro 5 skirtingo stiprumo kremai/geliai, kurie pripratina odą prie vis didesnių vitamino A koncentracijų ir padeda išvengti odos sudirgimo, kuris gali atsirasti naudojant produktus su šia medžiaga. Taigi aš naudoju pirmąjį žingsnį, kuriame vitamino A forma ir koncentracija labai lengva. Sunaudojus 2-3 buteliukus „Vita-Antioxidant AVST Gel“ ir pripratinus odą keliaujame prie žingsnio antro – „Vita-Antioxidant  AVST Moisturiser 2“. Jei odos pokyčiai tenkina, galima nuolat naudoti tik pirmąjį žingsnį ir produktų nestiprinti. Taip pat, pavyzdžiui, pasiekus trečią žingsnį („Vita-Antioxidant  AVST Moisturiser 3“) jį visada ir naudoti. Tačiau didesnė vitamino A koncentracija labiau padeda mažinant randelius, acne, pigmentines dėmes, senėjimo požymius. Produktuose ne tik vitaminas A, bet ir vitaminai C, E, antioksidantai, peptidai ir t.t.

„Cosmetic Focus-CIT“ intsrumentas namų mikroadatinei terapijai, kuri pagerina naudojamų produktų skvarbą, pagreitina odos atsinaujinimą, mažina smulkias raukšleles ir t.t. Naudojame bent du kartus per savaitę ir palaipsniui pereiname prie naudojimo kasdien. Būtent šis instrumentas patogus naudoti kaktos raukšlėms, paakių zonos „žąsų kojelėms“, raukšlėms virš lūpos. Po odos mikrosubadymo naudoju serumą (dažniausiai  minėtąjį 6-am punkte). Adatėlių ilgis 0,1 mm tad tai tikrai neskausminga ir saugi procedūra namuose. Jei ieškote būdų, kaip pakelti savo odos priežiūrą į kitą lygį – būtinai atlikite mikroadatinę terapiją!

Skin Essentia linijos produktai, sudarantys Vitamin Step-Up System sistemą, kuri pripratina odą prie vitamino A ir leidžia išvengti odos sudirgimo.

Gamintojo puslapis: www.environskincare.com


Pasikonsultuoti ir įsigyti kosmetikos priemonių galite susisiekę su kosmetologe Karolina.

Teksto autorė: kosmetologė Karolina Ruvelytė

You Might Also Like