Cheminis šveitimas Medi+derma by Sesderma Procedūros Sesderma

Cheminis odos šveitimas

2019-12-12

Šiandien sunkiai rastumėte kosmetologą, savo kabinete neatliekančio cheminio šveitimo. Lietuvoje šias procedūras populiaru vadinti „rūgštinėmis“. Tai akivaizdžiai odos būklę gerinančios procedūros, kurias efektyvu derinti su giluminiu odos valymu, kolageno indukcijos terapija, LED šviesos terapija, kitomis aparatinėmis procedūromis ir t.t.

Cheminiam šveitimui atlikti naudojamos įvairios medžiagos – rūgštys (glikolio, salicilo, TCA, pieno, piruvinė, migdolų ir t.t.) ir vitaminas A (retinolis). Šios medžiagos pašalina paviršinius odos sluoksnius ir taip paskatina atsinaujinti odą bei padeda sumažinti senėjimo, acne, netolygios pigmentacijos ir kt. požymius. Cheminiai šveitimai skiriasi stiprumu, t. y., iki kokio gylio paveiks odos sluoksnius. Dėl to kuo šis poveikis gilesnis, tuo sudėtingesnis po procedūrinis laikotarpis – kelias dienas po šveitimo oda gali būti jautresnė, paraudusi, sausėti, šerpetoti ar luptis. Taip pat pirmomis dienomis išryškėja raukšlės ir pigmentinės dėmės, odos spalva patamsėja, poros atrodo platesnės. Tai ir yra cheminio šveitimo sukeltas poveikis, o galutinai procedūros rezultatus vertinti reikėtų po kelių dienų – odai visiškai atsistačius. Kokio stiprumo cheminį šveitimą Jums galima atlikti, nustatys specialistas atsižvelgdamas į odos jautrumą, paruošimą, esamas problemas ir t.t. Tačiau paprastai kuo stipresnis cheminis šveitimas, tuo geresnis rezultatas.

Galima odos reakcija po cheminio šveitimo procedūros – atsiradęs šerpetojimas, lupimasis.

Apie odos priežiūrą po procedūros Jus informuos kosmetologas, tačiau paminėsiu esminius dalykus:

  • mėnesį po procedūros naudoti apsaugines priemones nuo saulės su SPF50 bei vengti ilgalaikio ir tiesioginio UV spindulių poveikio – nesideginti saulėje, soliariume;
  • oda atsinaujins lengviau jei pirmas dienas po procedūros ribosite dekoratyvios kosmetikos naudojimą;
  • atsiradusių odos šerpetų „nelupinėjame“ ir leidžiame negyvoms odos ląstelėms natūraliai pasišalinti;
  • po procedūros 3 – 5 dienas (esant poreikiui ir ilgiau) naudoti specialias (raminančias, drėkinančias) namų priežiūros priemones, kurias rekomenduoja kosmetologas. Reabilitaciniai produktai sumažina jaučiamą diskomfortą odoje po procedūros, padeda odai atsistatyti ir išvengti komplikacijų. Cheminis šveitimas pažeidžia odos barjerą tad jo atstatymui ir odos drėkinimui naudojami šie produktai, kurie dažniausiai būna gana riebūs.

Taip pat patartina (o kai kurie gamintojai griežtai rekomenduoja) prieš procedūrą per 2 – 4 savaites paruošti odą ir pripratinti prie cheminio šveitimo. Paruošimui namuose naudojamos apsaugos nuo saulės priemonės, šviesinančios medžiagos, vitaminas A, rūgštys. Toks paruošimas padeda odai greičiau atsistatyti po cheminio šveitimo procedūros, išvengti komplikacijų (pvz. použdegiminė pigmentacija), pagerina tolygų cheminio šveitiklio prasiskverbimą.

Suplanavę savo laiką ir veiklas, kad oda galėtų tinkamai atsistatyti po procedūros, o Jums nereikėtų stresuoti dėl atsiradusio odos paraudimo, šerpetojimo ir t.t., turėsite puikius rezultatus, kadangi cheminis šveitimas suteikia galimybę spręsti įvairias problemas: spuoguota, porėta, nešvari, riebi oda; hiperpigmentacija; senėjimo požymiai (sumažėjęs stangrumas, raukšlės); papilkėjusi, gyvybingumą praradusi oda; jautri oda; kuperozė; dehidratacija; randai; fotosenėjimas.

Savo kabinete atlieku šias saugias ir veiksmingas cheminio šveitimo procedūras – MEDI+DERMA cheminis odos šveitimas.


Teksto autorė: kosmetologė Karolina Ruvelytė

You Might Also Like

Cheminis odos šveitimas

2017-02-17

Cheminis šveitimas – tai kontroliuojamas odos ląstelių pašalinimas, kuris stimuliuoja odos atsinaujinimą ir pagerina jos būklę. „Medi+derma“ cheminių šveitiklių išskirtinis bruožas yra kelių rūgščių suderinamumas viename preparate. Tokiu būdu pasiekiama geresnių rezultatų vienu metu sprendžiant kelias odos problemas. Cheminiam šveitimui naudojamas platus spektras rūgščių (salicilo, migdolų, glikolio, azelaino, pieno, ferulo, gintaro ir t.t.) bei retinolis. Procedūros papildomos įvairiais priedais: kaukėmis, serumais, ampulėmis ir t.t. Jei reikia atliekamas giluminis mechaninis odos valymas, panaudojama LED šviesos terapija.

Procedūrų veiksmingumą ir odos gerą toleranciją joms didele dalimi lemia gamintojo naudojamos nanotechnologijos. Veikliosios medžiagos patalpintos ypatingai mažose nano dydžio liposomose daug greičiau ir geriau prasiskverbia į odą ir pasiekia problemas. Todėl šiomis procedūromis veiksmingai mažinami senėjimo požymiai (sumažėjęs odos stangrumas, raukšlės), aknė, rožinė, fotosenėjimas, hiperpigmentacija, randai ir kiti odos sutrikimai.

Daugiau informacijos – „Atmintinė cheminio šveitimo procedūroms“.

  • Atliekant cheminio šveitimo procedūras siekiama įvairių tikslų: atnaujinti odos reljefą, stangrinti, mažinti raukšles, išsiplėtusias poras, raudonį, pigmentines dėmes ir randus, grąžinti odai skaistumą ir t.t. Cheminiai šveitimai taip pat padeda išvalyti odą, sumažinti spuogus bei komedonus, subalansuoti sebumo išsiskyrimą.
  • Jei reikia po procedūros namuose naudojamos priemonės, kurios sumažina cheminio šveitimo sukeltą odos išsausėjimą, šerpetojimą ir gerina odos atsistatymą. Taip pat rekomenduojama naudoti apsaugos nuo saulės priemones SPF50.

„Medi+derma“ cheminio šveitimo procedūrų trukmė ir kaina:

40 – 90 min., 50 – 80 Eur.

Rekomenduojamas kursas:

6 – 8 procedūros kas 2 – 4 savaites.