Odos priežiūra

Dvigubas odos valymas

2018-10-25

Atlikti sau makiažą tikrai užtrunka. Todėl turite netingėti ir tiek pat laiko skirti ir makiažo valymui! Makiažą, odos riebalų perteklių, apsaugos nuo saulės priemones ir per dieną nusėdusius nešvarumus kokybiškai nuvalo riebesnės tekstūros priemonės – pieneliai, aliejai, balzamai arba valomieji vandenys, kurie ištirpdo nešvarumus ir paruošia odą sekančiam valymo etapui. Ant šių priemonių etikečių dažniausiai ir parašyta „Makiažo valiklis/ Make up remover“. Antrajam valymo etapui naudokite vandens pagrindo valymo priemones – gelinės arba putų konsistencijos, kuriuos dažniausiai vadiname prausikliais. Šios priemonės galutinai nuplauna nešvarumus ir užbaigia odos valymą. Po jų jaučiamės gaiviai ir švariai. Rekomenduoju odos valymui šias priemones pagal odos tipus:

Pirmajam odos valymo etapui – PHYT’S „Gelée Nettoyante Anti-Pollution“ makiažą valantis gelis, 100 ml

Produktas skirtas visų tipų odos veido makiažo ir nešvarumų nuvalymui, gali būti naudojamas ir akių sričiai. Inovatyvios formulės valomoji želė, kuri susijungusi su vandeniu virsta švelniu pieneliu, efektyviai nuvalančiu makiažą, kosmetiką, sebumą, aplinkos taršos daleles ir kitus nešvarumus nuo veido odos. 100% natūrali sudėtis veikia efektyviai ir greitai, pilnai nuvalo net vandeniui atsparų makiažą. Oda tampa švelni ir nuraminta, atgauna sveiką ir švytinčią išvaizdą. 100% natūralios kilmės veikliosios medžiagos, 10% iš ekologinių ūkių.

 

Antrajam etapui naudokite veido prausimosi putas Cell Fusion C Expert „Gentle Bubble Cleanser“ (jei oda sausa), 200 ml

Švelnios prausimosi putos apsaugo odą nuo drėgmės netekimo ir yra tinkamos naudoti net jautriausiai odai dėl sudėtyje naudojamų 99,9% EWG patvirtintų saugių ingredientų. Odą drėkinantis putų poveikis neleidžia odai prarasti drėgmės dėl sudėtyje esančio pentavitino, kuris dar vadinamas „vandens magnetu“. 7 skirtingų augalų (rozmarinas, ramunėlė, žalioji arbata, azijinė centelė ir kt.) ekstraktai suteikia drėkinantį ir raminantį poveikį.

 

Antrajam etapui jei oda normali – mišri naudokite Environ Skin Care švelnų prausiklį „Low Foam Cleansing Gel“, 200 ml

Mažai putojantis prausiklis kokybiškai nuvalo išsiskyrusį odos sebumą, makiažo likučius ir kitus ant odos susikaupusius nešvarumus. Švelnūs surfaktantai nepažeidžia natūralaus odos drėgmės balanso ir neišsausina jos. Prausiklis lengvai nusiplauna, o oda lieka gaivi ir švari. Tinka kasdieniam naudojimui.

 

Na o jei oda riebi, turite spuogų ir komedonų, odą prauskite su Environ Skin Care prausikliu „Botanical Infused Sebu-Wash Gel Cleanser“, 150 ml

Šis prausiklis puikiai nuplauna išsiskyrusį sebumą, prakaitą, makiažo priemones ir kitus nešvarumus. Švelniai putojančios valančios medžiagos natrio laurilsarkozinatas ir lauril betainas nesausina ir nedirgina odos kaip kai kurie populiarūs agresyvūs surfaktantai (pvz. natrio lauril sulfatas, SLS). Salicilo rūgštis veikia keratolitiškai ir giliai valo poras, mažina spuogų ir komedonų atsiradimą. Arbatmedžio lapų aliejus pasižymi stipriomis antibakterinėmis ir uždegimą mažinančiomis savybėmis. Ingredientas MAT-XS™ Clinical sumažina hiperseborėją ir odos riebalavimąsi.

 

Jautriai odai rinkitės prausiklį Cell Fusion C Expert „pH Biome Gel Cleanser“, 210 ml

Prausiklis saugus naudoti jautriai, sudirgusiai, pažeistai taip pat išorinio poveikio ar gydymo paveiktai odai. Veikliosios medžiagos palaipsniui sugrąžina odai sveiką išvaizdą ir gyvybingumą. Prausiklis atitinka sveikos odos pH lygį (5,5) ir nedirgindamas pašalina ant jos esančius nešvarumus. Po šio hipoalerginio prausiklio panaudojimo oda lieka švari ir nuraminta.


Pasikonsultuoti ir įsigyti kosmetikos priemonių galite susisiekę su kosmetologe Karolina Ruv.

Teksto autorė: kosmetologė Karolina Ruvelytė

You Might Also Like