Odos priežiūra

Kodėl reikia lankytis kosmetologo kabinete?

2019-01-18

Kodėl reikia lankytis kosmetologo kabinete?

Pagrindinis kosmetologo žingsnis analizuojant kliento veido odą – nustatyti odos tipą ir išskirti problemas bei tai papasakoti klientui. Odos būklė nuolat keičiasi, tad tiksliausiai tai įvertina kosmetologas ne tik apžiūrėdamas vizualiai, atlikdamas testus, bet ir pasinaudodamas odos diagnostikos aparatūra. Būtinai turite žinoti savo odos ypatybes renkantis tiek higieninės, tiek dekoratyvinės kosmetikos produktus.

Išsprendžiamos įvairiausios problemos: dehidratacija, jautrumas, bėrimai, pigmentinės dėmės, labai sausa ar riebi oda, senėjimo požymiai ir t.t. Šiandien kosmetologai turi daugybę veiksmingų būdų kaip padėti savo klientams. Paslaugų spektras platus – nuo veido masažų iki sudėtingesnių aparatinėmis technologijomis paremtų procedūrų. Raskite specialistą, kurio veido priežiūros filosofija Jums priimtiniausia ir galite patikėti save.

Procedūrose naudojamos kosmetinės priemonės yra didesnės koncentracijos, įvairiais metodais sustiprinamas jų patekimas į gilesnius odos sluoksnius, o tai garantuoja greitesnį ir stipresnį rezultatą. Namų linijos produktai skirti išlaikyti kurso metu pasiektą rezultatą ir toliau gerinti odos būklę. Ar nesilankant kosmetologo kabinete ir naudojant priemones namuose galima pasiekti tokį pat rezultatą? Kartais galima, bet toks kelias bus daug ilgesnis ir reikalaus Jūsų pačių nuolatinių pastangų, kadangi tik procedūrų metu suaktyvinami visi veido audiniai ir paskatinamas gilus odos atsinaujinimas.

Kas mėnesį pasirūpinti plaukais, nagais, antakiais, palaikyti fizinę formą yra normalu. Tai kodėl taip pat nesirūpiname veido odos būkle? Į ką pirmiausia atkreipiate dėmesį susitikę žmogų – ogi į veidą!

Kosmetologas atpažįsta ne tik estetines odos problemas, bet ir patologinius procesus, kurie Jums galbūt nesukelia įtarimo. Tokiu atveju reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Prieš ir po grožio invazinių procedūrų, po operacijų ir traumų greitesniam gijimui padės hemolimfodrenažiniai masažai, LED šviesos terapija ir kt. Jei ruošiatės lazerio procedūrom, apsilankymai kosmetologo kabinete ir priežiūra namuose paruoš odą ir pagerins procedūrų rezultatus, pagreitins atsistatymą, sumažins randėjimo ir hiperpigmentacijos riziką.

Sudaromas individualus ir odos poreikius atitinkantis priežiūros planas. Kartais namuose naudojama netinkama kosmetika yra pagrindinė priežastis, kodėl pablogėjo odos būklė ar tiesiog nematome pokyčių. Specialistas rekomenduoja konkrečius produktus su veikliosiomis medžiagomis ir paaiškina kaip, kada ir kodėl naudoti.

Jei pradėsite lankytis pasirodžius pirmiesiems senėjimo požymiams, kosmetologines procedūras atliksite reguliariai, odos priežiūrai namuose naudosite kuo kokybiškesnę kosmetiką bei mylėsite save (!) – žymiai atitolinsite apsilankymą estetinės medicinos gydytojo kabinete, o gal to visai neprireiks. 

Maloni, atpalaiduojanti aplinka – kosmetologas visada pasistengs sukurti jaukią atmosferą, kad jaustumėtės patogiai ir laisvai. Mes suprantame, kad Jums šios poilsio minutės atitrūkus nuo kasdienių darbų yra labai svarbios.

Slopinamas lėtinių odos ligų, pvz. rožinė, aknė, paūmėjimas. Taip pat procedūros labai padeda odos atsistatymui ir mažina šių ligų ar vaistų vartojimo sukeltas dėmes, randus, odos išsausėjimą ir kitus liekamuosius reiškinius.

Kosmetologas kalba apie mitybos, fizinio aktyvumo, streso mažinimo ir kitas sveikesnės gyvensenos temas. Įsiklausykite į tai ir supraskite, kad jūsų kūnas yra bendra visuma, o oda – organizmo būklės veidrodis. Žinoma, dėl keletos spuogelių nebūtina bėgti atlikti tyrimų. Kartais užtenka susimąstyti, kuo maitinate savo kūną, kiek laiko praleidžiate gryname ore, ar lengvai susidorojate su stresu, pakankamai miegate ir t.t.

Žinantys, jog prevencija yra geriau nei korekcija, puikiai supranta veido procedūrų ir kosmetikos svarbą.


Teksto autorė: kosmetologė Karolina Ruvelytė

You Might Also Like